Hyundai z kampanią promującą model KONA


Hyundai z kampanią promującą model KONA
2021-04-22
W kwietniu wystartowała nowa kampania promująca model Hyundai KONA. Media w kampanii zaplanowała i zakupiła agencja mediowa Havas Media.

W kwietniu Hyundai promuje nowy model KONA. Kampania prezentuje nowy design oraz ulepszoną gamę SUV-ów marki Hyundai oferujących szeroki wybór przyjaznych środowisku napędów: konwencjonalny, hybrydowy oraz w pełni elektryczny o zerowej emisji. KONA jest jednym z najważniejszych SUV-ów w ofercie marki Hyundai, który od premiery w 2017 roku szybko zdobywał udział w rynku i obecnie jest jednym z najpopularniejszych modeli Hyundaia w Polsce i Europie.

Kampania w TV, która wystartowała 1 kwietnia, potrwa do 16 maja, a kampania digitalowa, która rozpoczęła się w zeszłym tygodniu, do końca maja. Za zaplanowanie i zakup mediów oraz przygotowanie kreacji online odpowiada Havas Media.


Redakcja Infomoto informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Infomoto nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PR Communication

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl