Huawei Sound Joy, pierwszy przenośny głośnik marki zaprojektowany wraz z Devialet, dostępny w Polsce


Huawei Sound Joy, pierwszy przenośny głośnik marki zaprojektowany wraz z Devialet, dostępny w Polsce
2021-12-08
Huawei wprowadził do sprzedaży w Polsce Huawei Sound Joy, pierwszy przenośny głośnik marki zaprojektowany we współpracy z firmą Devialet, jednym z najbardziej cenionych na świecie producentów sprzętu audio.

Głośnik wyróżnia się długim czasem pracy na jednym ładowaniu, zapewniając aż 26 godzin odtwarzania bez przerwy oraz dwuzakresowym systemem akustycznym, który gwarantuje mocne basy oraz przejrzyste tony wysokie. Huawei Sound Joy dostępny jest w rekomendowanej cenie detalicznej 549 zł.  

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie InfoMoto.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przeczytaj również:

Huawei Sound Joy można kupić w sklepie internetowym huawei.pl, w sklepie Huawei Warszawa
w galerii handlowej Westfield Arkadia
oraz w RTV Euro AGD, Media, Expert, Media Markt, Neonet, x-kom i Komputronik oraz w strefie marki na Allegro. Oferta może różnić się w zależności od sklepu, szczegóły znajdują się u partnerów. Głośnik dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i zielonej.

Doskonała jakość dźwięku w kompaktowej obudowie

Huawei Sound Joy, stworzony we współpracy z francuską firmą Devialet, wykorzystuje innowacyjną technologię Speaker Active Matching (SAM®), która dostosowuje wyjściowy sygnał do charakterystyki urządzenia, co sprawia, że dźwięk jest czysty, głęboki i bardziej szczegółowy. Nowy głośnik bazuje na dwuzakresowym, złożonym z 4 elementów systemie audio, w tym głośniku wysokotonowym i głośniku odpowiadającym za średnie i niskie tony. Dzięki zastosowaniu charakterystycznej konfiguracji Push-Push, para przeciwstawnych membran biernych zapewnia perfekcyjne tłumienie drgań. Co sprawia, że podczas odtwarzania muzyki z dużą głośnością, amplituda basu w głośniku zachowuje stabilność.

Huawei Sound Joy ma 202 mm wysokości, waży 680 g, a jego średnica to 73 mm, sprawdzi się więc jako przenośny głośnik podczas aktywności na zewnątrz, a także podczas domowych imprez czy pikników. Głośnik wykonany jest z wysokiej jakości tworzyw, które zapewniają odpowiednią przepuszczalność dźwięku przy zachowaniu wysokiego stopnia ochrony przed wodą i pyłem (IP67).

Pomimo niewielkich rozmiarów, Huawei Sound Joy może osiągnąć głośność nawet do 79 dBA, dzięki czemu muzyka jest wyraźna nawet w gwarnych pomieszczeniach lub na zewnątrz.

Długi czas pracy i szybkie ładowanie

Głośnik wyposażony jest w baterię o pojemności 8800 mAh, co pozwala mu działać nawet do 26 godzin bez przerwy. Wyposażony jest w funkcję szybkiego ładowania - zaledwie 10 minut ładowania pozwala na kolejną godzinę pracy. Pełne ładowanie zajmuje tylko 3 godziny.

Inteligentne rozwiązania zapewniające komfort użytkowania

Huawei Sound Joy wyposażony jest w zestaw inteligentnych funkcji, w tym funkcję Shake Stereo Link Up, która umożliwia sparowanie i połączenie dwóch głośników Huawei Sound Joy w system stereo, zapewniający jeszcze lepsze wrażenia dźwiękowe.

Funkcja One-Touch Transfer umożliwia szybkie i wygodne połączenie smartfona z głośnikiem
– wystarczy dotknąć górnego pierścienia Huawei Sound Joy. Użytkownik może przez niego wysyłać również żądania do asystenta głosowego na swoim smartfonie, niezależnie od marki urządzenia.

Połączenie głośnika Huawei Sound Joy z aplikacją AI Life, którą można pobrać ze sklepu AppGallery lub ze strony, umożliwia sterowanie dodatkowymi funkcjami, w tym efektami dźwiękowymi, basem czy efektami świetlnymi.

 


Redakcja Infomoto informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Infomoto nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Mateusz Rogowski

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl