Exide z tytułem „Dostawcy Roku” od spółki CLAAS


Exide z tytułem „Dostawcy Roku” od spółki CLAAS
2021-05-20
Exide Technologies, wiodący dostawca rozwiązań w zakresie magazynowania energii, otrzymał od spółki CLAAS –znaczącego producenta maszyn rolniczych – nagrodę „Dostawca Roku 2020” w kategorii „Jakość”. Jest to bardzo ważne odznaczenie, które potwierdza najwyższą jakość akumulatorów Exide.

Współpraca pełna sukcesów

Exide współpracuje ze spółką CLAAS od ponad 20 lat, dostarczając najlepsze w swojej klasie akumulatory na pierwsze wyposażenie do zaawansowanych maszyn rolniczych, takich jak kombajny, traktory i inne.

 

Akumulatory dostarczane do fabryk CLAAS, są produkowane w zakładzie Exide w Poznaniu, posiadającym niezbędne homologacje oraz certyfikaty ISO/IATF., będącym bezpośrednim dostawcą również do wielu innych producentów pojazdów. Stamtąd akumulatory trafiają do fabryk spółki CLAAS w Niemczech, we Francji i w Rosji. Oprócz akumulatorów, Exide zapewnia producentowi maszyn rolniczych także najwyższej jakości usługi posprzedażowe.

 

Zgrany zespół i wzajemny szacunek

„Z największą przyjemnością przyznaliśmy Exide tegoroczną nagrodę – mówi Johannes Hohenhorst, przedstawiciel CLAAS. – Chciałbym podziękować Exide za niezmienną, wysoką jakość ich produktów i usług. Wierzę, że to, co udało się wypracować dzięki naszej współpracy, będzie kontynuowane.”

 

„Jesteśmy dumni, że to właśnie my otrzymaliśmy tę wyjątkową nagrodę – mówi Michael Geiger, Senior Vice President, Sales & Marketing w Exide Technologies. – Jest to efekt zaangażowania i pracy zespołowej pracowników Exide, naszego doświadczenia na rynku oryginalnego wyposażenia i ugruntowanej kooperacji z CLAAS”.

 

CLAAS to firma rodzinna, założona w 1913 roku. Specjalizuje się w produkcji zaawansowanych kombajnów i traktorów. Główna siedziba firmy znajduje się w Niemczech, jednak jej fabryki są zlokalizowane na całym świecie, w tym w Ameryce Północnej i Południowej, w Chinach, Indiach, Rosji oraz w krajach Europy. CLAAS zatrudnia globalnie ponad 11 000 pracowników, których praca skupia się na rozszerzeniu działalności na rynkach międzynarodowych, badaniach i rozwoju oraz digitalizacji.

 

Informacje o znaku towarowym

Exide jest zastrzeżonym znakiem towarowym Exide Technologies. Inne znaki towarowe należą do właścicieli poszczególnych marek.


Redakcja Infomoto informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Infomoto nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Alicja Sidorowicz

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl