Ewa Pacuła dzieli się dobrem na Święta


Ewa Pacuła dzieli się dobrem na Święta
2020-12-22
Boże Narodzenie to wyjątkowy czas, który pragniemy spędzić w rodzinnym gronie, otoczeni najbliższymi i dzieląc się z nimi miłością, radością i prezentami.

W te Święta z dalszymi krewnymi i przyjaciółmi nie spotkamy się ze względu na pandemiczne restrykcje, ale warto pokazać im, że są dla nas ważni, obdarowując ich podarkiem, który nie tylko przyniesie radość, ale zapewni im bezpieczeństwo i spokój. Ewa Pacuła, modelka, prezenterka i mama, swym najbliższym sprezentuje Smart Kid Belt – rewolucyjny adapter do pasów, który chroni życie i zdrowie dzieci podczas jazdy samochodem. Warto dzielić się dobrem w Święta!

Żyjemy w czasach, gdy nasze poczucie bezpieczeństwa jest zagrożone, a jutro niepewne, więc momenty spędzone razem mają dla każdego ogromną wartość. Wszyscy pragniemy być zdrowi i szczęśliwi i tego życzymy innym, dzieląc się opłatkiem. Dlatego pod choinkę warto tym, których kochamy, podarować prezent, który będzie funkcjonalny i ułatwi im życie.

Smart Kid Belt jest idealnym podarunkiem dla całych rodzin, gdyż chroni życie i zdrowie dzieci. To polski wynalazek, który w testach bezpieczeństwa rekomendowanych przez Unię Europejską osiąga lepsze parametry od niektórych topowych fotelików samochodowych. Ma wszelkie odpowiednie homologacje i zgodnie z europejskim certyfikatem bezpieczeństwa może być używany zamiast fotelika samochodowego lub jako jego alternatywa dla starszych dzieci o wadze od 15 kg.

- Jestem mamą trzech córek, z który dwie są jeszcze małymi dziewczynkami i, zgodnie z obowiązującym prawem, w samochodzie muszą jeździć w urządzeniu przytrzymującym. Najważniejsze jest dla mnie bezpieczeństwo moich dzieci, dlatego używam Smart Kid Belt. Wiem, że niektórym rodzicom trudno przestawić się z tradycyjnych fotelików samochodowych na nowe urządzenia. Ja swoją decyzję podjęłam w oparciu o rewelacyjne wyniki testów zderzeniowych i jestem przekonana, że Smart Kid Belt to najlepsze, co jako matka mogę dać moim dzieciom, by chronić je podczas jazdy samochodem. Warto zajrzeć na stronę https://smartkidbelt.com/pl/6-testy, by przekonać się, że Smart Kid Belt z powodzeniem może być stosowany zamiast fotelika – mówi Ewa Pacuła, modelka i prezenterka telewizyjna.

Smart Kid Belt jest świetnym prezentem także dlatego, że ma wiele zastosowań. Bardzo przydaje się w przypadku przewozu dziecka taksówką lub autokarem, gdy trzeba przewieźć lub odwieźć do domu kolegę lub koleżankę dziecka, lub gdy niania musi odebrać nasze pociechy i zawieźć na zajęcia dodatkowe. Warto mieć go w domu dla własnego użytku lub by komuś pożyczyć w razie nagłej potrzeby. Smart Kid Belt świetnie sprawdza się także jako prezent dla dziadków, gdyż nie ma sensu kupować kolejnego fotelika w rodzinie. Co więcej, montaż Smart Kid Belt jest łatwy i szybki i poradzi sobie z nim osoba w każdym wieku.

- Smart Kid Belt to niedrogi prezent, a chroni to co najdroższe: życie i zdrowie. Jego rekomendowana cena to 99,00 PLN, więc odciąża budżet domowy. Przydaje się szczególnie w przypadku wielodzietnych rodzin, których nie stać na drogie foteliki samochodowe. Przy trójce dzieci rodzice są wręcz zmuszeni do kupna większego samochodu, ponieważ w przeciętnym aucie trzy foteliki nie mieszczą się na tylnym siedzeniu. Dzieci mogą siedzieć bezpiecznie na swoich miejscach, przypięte jedynie Smart Kid Belt. To najlepszy prezent na Gwiazdkę. Dawajmy i dzielmy się dobrem, gdyż dobro wraca - dodaje Krzysztof Markowski, v-ce prezes Smart Kid SA.


Redakcja Infomoto informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Infomoto nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

dorota5

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl