Dywaniki gumowe do auta - czystość to nasze drugie imię


Dywaniki gumowe do auta - czystość to nasze drugie imię
2018-01-08
Samochód, to dla wielu osób środek transportu, dla innych podstawowe narzędzie pracy, dla kogoś jeszcze sposób na życie.

Większość z kierowców, obojętnie od sposobu wykorzystania samochodu pragnie, aby ich samochód prezentował się dobrze, bardzo dobrze, czy wręcz fantastycznie, jakby wyjechał z salonu.

Przeczytaj również:

Niestety eksploatacja samochodu sprawia, że nie jesteśmy uchronić auta przed czynnikami wpływającymi na jego stan, a co najwyżej jesteśmy w stanie te czynniki po prostu jedynie ograniczać. Jednym z takich czynników, które wpływają na wygląd samochodu, szczególnie jeśli chodzi o jego wnętrze są zanieczyszczenia, które wraz z kierowcą i pasażerami trafiają do środka wozu. Ktoś zapyta: Jakie zanieczyszczenia? Wystarczy przyjrzeć się obuwiu osób podróżujących samochodem przez cztery pory roku, aby zauważyć, jak różne zanieczyszczenia mogą z człowiekiem podróżować. Zacznijmy zatem przegląd od wiosny.

Wiosna, to pora roku w czasie której do samochodu mogą trafić na obuwiu resztki mokrego śniegu, piasek i szlaka, które miały działać przeciwdziałać poślizgnięciu się, sól, która miała rozpuszczać lód leżący na drogach i chodnikach, błoto powstałe po opadach deszczu, woda z kałuży przez którą przeszedł pasażer zanim usiadł na tylnej kanapie, nie mówiąc już o elementach przyrody, w które przyszło nam przypadkiem wdepnąć, jak np. psie odchody, gumy do żucia i innego rodzaju pozostawione na trasie naszej drogi do samochodu niespodzianki. Jak zabezpieczyć samochód? Prostym rozwiązaniem są dywaniki gumowe do auta, które można kupić na terazauto.pl/dywaniki-samochodowe-c-4005.html

Lato, pomimo upałów może zaskoczyć też deszczem, a więc wnieść możemy wszystko co z deszczem związane, a więc błoto i wodę, ale dodatkowo nawet na sandałach, czy klapkach wnosić możemy różnego rodzaju pyły, a także po plażowaniu niezliczone ilości piasku. Latem także niezbędne mogą okazać się dywaniki gumowe do auta, z których szybko usuniemy piasek i inne zanieczyszczenia.

Jesień podobna w niespodziankach bardzo mocno do wiosny, jeśli popatrzymy na niespodzianki, które mogą trafić do samochodu. Dodatkowo jesień może nas doposażyć w liście, które niechcący spadły z gałęzi wprost pod nasze nogi i przykleiły się do podeszwy butów. Niechcianym liściom i innym jesiennym prezentom w samochodzie zaradzić mogą dywaniki gumowe do auta.

Zima, to ta pora roku, w czasie której do samochodu wnoszone są nieograniczone ilości śniegu, soli, piasku i szlaki. Te ilości potrafią w krótkim czasie zamienić podłogę samochodu w czarną i mokrą kałużę solankową. Dla kierowcy to widok straszny, ale solanka dla samochodu także nie najzdrowsza, więc chyba zimą nikogo nie trzeba przekonywać, aby zaopatrzył się w dywaniki gumowe do auta.

Cztery pory roku, ale dywaniki do samochodu wykonane z gumy niezmiennie potrzebne, aby samochód utrzymać przez cały rok w należytym porządku.

Nadesłał:

slawek

Wasze komentarze (2):

  • avatar
    kowalska , 2018-01-09 16:34:51

    My razem z mężem zdecydowaliśmy się na zakup nowych dywaników, bo w naszym 17 letnim Oplu zaczęły się już trochę rozlatywać. Aktualne mamy od 2 lat i naprawdę wspaniale się spisują. Z tego co pamiętam, to kupiliśmy je na stronie www.pokrowce.com. Polecam każdemu takie dywaniki, koniecznie w dobrej jakości, bo to oszczędza naprawdę dużo czasu podczas sprzątania auta. Co więcej srodek auta się tak szybko nie niszczy, szczególnie w zimie, kiedy dodatkowo sypią solą drogi..

  • avatar
    ~Mikel, 2018-01-08 18:41:52

    Dywaniki gumowe są o tyle lepsze należy dodać, że nie wchłaniają wilgoci, która później "puszcza" i parują nam szybki


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl