Dostawy od Amazon Key jako część Volvo On Call


Dostawy od Amazon Key jako część Volvo On Call
2018-06-25
Volvo uruchomiło usługę dostawy do samochodu przedmiotów kupionych w serwisie Amazon. Na razie dostępna jest ona w Stanach Zjednoczonych.


Dostawa do samochodu jest jedną z kilku cyfrowych usług klientowskich proponowanych przez Volvo w ramach platformy Volvo On Call. Właściciele Volvo mogą już przesyłać bazujące na kalendarzu destynacje nawigacyjne do swych samochodów, znajdować pobliskie stacje paliw, a nawet otrzymywać wsparcie w poszukiwaniach swych aut na ogromnych, zatłoczonych parkingach lub w nieznanych fragmentach zwiedzanych miast.

Na niektórych rynkach Volvo oferuje także swą kluczową usługę cyfrową związaną z car-sharing, co także umożliwia platforma Volvo On Call. Platforma ta pozwala właścicielom Volvo XC40 na łatwe dzielenie się swym autem z członkami swych rodzin i przyjaciółmi bez konieczności fizycznego przekazywania im kluczyków do samochodów.

W chwili swej premiery, Volvo On Call było pierwszą mobilną platformą aut connected. Dziś jest dostępna w ok. 50 krajach, pokrywając przeszło 90% globalnej sprzedaży Volvo Cars.

Nadesłał:

JK PR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl