Dachser rośnie na wschodzie Chin


2020-01-23
Dachser, globalny operator logistyczny, otworzył nowe, powiększone biuro w chińskim Nankinie. Dzięki temu powierzchnia tamtejszego oddziału wzrosła blisko dwukrotnie, zapewniając lokalizacji możliwość dalszego rozwoju w przyszłości.

„Przeprowadzka do większego biurowca pokazuje, że Dachser Nankin, podobnie jak nasze pozostałe oddziały w północnej części Chin, będą napędzać długotrwały rozwój naszej firmy na rynku dzięki wysokiej jakości usługom dla lokalnych i międzynarodowych firm” - mówi Yves Larquemin, dyrektor zarządzający Dachser Air & Sea Logistics North China.

 

Stabilny wzrost w Nankinie

Przez siedem lat oddział Dachser w Nankinie odnotowywał stabilne wzrosty. Operator zaczynał działalność w tej chińskiej lokalizacji od biura odpowiadającego wyłącznie za transport morski, jednak od czasu wprowadzenia systemu Othello w 2018 r. zajmuje się także obsługą przesyłek lotniczych. Aby pomieścić rosnący zespół i zapewnić gotowość oddziału do dalszego rozwoju, konieczne było przeniesienie się do większej przestrzeni. 


Redakcja Infomoto informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Infomoto nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PractumConsulting

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl