Czy Twój akumulator ma moc na sezon zimowy? Sprawdź w Centrach Mocy!


2017-11-06
Rozpoczęła się czwarta edycja akcji Centra Mocy, dzięki której, w wyznaczonych punktach sprzedaży, kierowcy mogą bezpłatnie sprawdzić akumulator w swoim samochodzie i odebrać kupon rabatowy na zakup nowego.

W momencie nadejścia sezonu jesienno-zimowego wielu kierowców pamięta o oponach i zimowym płynie do spryskiwaczy. O akumulatorze przypominamy sobie dopiero wówczas, gdy z deski rozdzielczej nie znika jego czerwona kontrolka, albo gdy jest już za późno i akumulator odmawia współpracy. Aby zapobiec takim sytuacjom, Exide już po raz czwarty organizuje bezpłatną diagnostykę (przy użyciu specjalistycznego testera), dzięki której każdy uczestnik akcji pozna stan swojego akumulatora jeszcze przed nadejściem zimy. Zainteresowanie poprzednimi edycjami akcji dowodzi, że Polacy szukają profesjonalnego wsparcia diagnostycznego kondycji akumulatorów przed zimą.

Przeczytaj również:

Badanie diagnostyczne akumulatora, przeprowadzane w ramach Centrów Mocy, nie trwa długo – zazwyczaj kilka minut. Za to może uchronić przed nieprzyjemną awarią akumulatora, który wraz z nadejściem jesieni jest już często słabszy, więc zimą może sprawić nieprzyjemną niespodziankę w postaci unieruchomionego na mrozie auta. Lepiej sprawdzić stan swojego akumulatora i temu zapobiec. Cieszymy się, ze nasza inicjatywa budzi tak duże zainteresowanie wśród kierowców i gorąco zachęcamy do udziału w tegorocznej edycji – mówi Mariola Michalczyk, kierownik marketingu w Exide Technologies S.A.

Po zakończonym badaniu diagnosta powinien przykleić na akumulator wypełnioną naklejkę, która potwierdza badanie i informuje o stanie akumulatora. Do wyników dołączony zostanie kupon rabatowy na zakup nowego akumulatora marki Exide lub Centra, ważny przez 12 miesięcy od daty kontroli akumulatora (do zrealizowania w punkcie, w którym zbadano akumulator). Wysokość każdego rabatu jest ustalana indywidualnie.

Akcja Centra Mocy potrwa do 30 listopada 2017 r. Kierowcy biorący w niej udział, mogą wybrać jedno z kilkuset Centrów Mocy – punktów, które zajmują się dystrybucją akumulatorów i ich profesjonalną diagnostyką.

Mapa Centrów Mocy znajduje się na stronie: www.akumulator.pl/centramocy

 

Źródło: Exide Technologies S.A.

Nadesłał:

Alicja Sidorowicz

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl