Cyknij fotkę, przerzuć się na skuter


Cyknij fotkę, przerzuć się na skuter
2014-09-22
Z czym kojarzy się Wam stacja paliwowa? Jeżeli wyłącznie z tankowaniem, to tylko w połowie macie rację. Niezależnie od tego, czy wybieracie się w podróż nad morze czy w góry, koniecznie nie zapomnijcie zabrać aparatu fotograficznego.

Za ciekawą fotkę z czerwono-żółtą stacją Huzara w tle można zgarnąć skuter.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie InfoMoto.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przeczytaj również:

Stacje paliwowe, zarówno te należące do koncernów, jak i te, które są własnością prywatnych przedsiębiorców muszą rywalizować o klienta. Mówi się, że to reklama jest dźwignią handlu. Ale zapewnianie o tym, że jest się najlepszym już dawno przestało działać na konsumentów. W jaki sposób można się zatem wyróżnić wśród konkurencji? Możliwości jest wiele – poza atrakcyjnymi rabatami dla stałych klientów czy zbieraniem i wymianą punktów na nagrody rzeczowe mowa również o konkursach. Przykładem tego typu przedsięwzięcia może być konkurs fotograficzny ogłoszony w połowie lipca przez Polskie Stacje Paliw HUZAR – „Podróże z HUZAREM”. Co należy zrobić, aby stać się właścicielem nowego skutera?


Ty również masz szansę

Na mapie Polski coraz więcej charakterystycznych czerwono-żółtych stacji Huzar. Podróżując po kraju nie sposób nie trafić przynajmniej na jedną. Wyróżniają się one nie tylko lokalizacją w kluczowych miejscach, ale również wysoką estetyką, nowoczesnymi dystrybutorami, pomocną obsługą i od niedawna ciekawym konkursem. Kto może wziąć w nim udział? Każdy zainteresowany kierowca, który posiada wyobraźnię, wolną chwilę, odwiedza stacje paliw Huzar i właśnie tam tankuje benzynę. Zasady konkursu są niezwykle proste. Wystarczy zrobić ciekawą fotkę z czerwono-żółtą stacją HUZARA w tle i następnie przesłać ją na adres konkursowy, który znaleźć można zarówno na stronie internetowej, jak i na facebookowym profilu organizatora. Atrakcyjne nagrody wciąż czekają!

Trafić w gust jury

Jakie nagrody od stacji paliw Huzar można zgarnąć? Na pierwsze 10 osób czekają atrakcyjne upominki. Nagroda główna, czyli skuter, powędruje do tego, kto wykona najciekawszą fotkę. Jury nie będzie oceniać przesłanych prac kierując się warsztatem fotograficznym, ale zwróci uwagę na oryginalność i kreatywność uczestników konkursu. Oznacza to, że szanse ma każdy, kto spróbuje swoich sił i prześle wykonaną przez siebie fotkę do 15 października 2014 roku. Niezależnie od tego, czy na stacjach Huzar bywasz regularnie czy sporadycznie, masz możliwość wykazać się swoim talentem. Traf w gust jury i... poczuj wiatr we włosach podczas jazdy na skuterze! Regulamin konkursu znajdziesz na stronie internetowej organizatora.


Redakcja Infomoto informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Infomoto nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Wasze komentarze (1):

  • avatar
    panroman , 2017-05-07 13:57:39

    No jak skutery, to tylko ze sprawdzonego sklepu. Mieszkańcom Śląska mogę więc spokojnie polecić www.moto-silesia.pl :)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl