CUK Ubezpieczenia razem z PZU ubezpiecza rowerzystów


2020-05-21
Codzienne przejażdżki rowerowe to dla coraz większej grupy osób forma spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Aby jazda rowerem była bezpieczna warto zaopatrzyć się w niezbędn

Ekologiczne trendy, troska o środowisko, ale też chęć oszczędzenia czasu i pieniędzy. To najczęstsze powody, dla których Polacy coraz chętniej zamieniają cztery kółka na dwa. Zwłaszcza w dużych miastach, gdzie dojazd do pracy w porannych godzinach szczytu bywa problematyczny, a rower jest doskonałą alternatywą dla samochodu czy komunikacji miejskiej. Przejażdżki rowerowe są również niesamowitą frajdą dla dzieci. Zawsze jednak należy pamiętać o sprawdzeniu sprzętu, zwłaszcza gdy dopiero rozpoczynamy sezon rowerowy. Obowiązkowo powinniśmy zaopatrzyć się w kaski, ochraniacze, ale też warto pomyśleć o specjalnym ubezpieczeniu dedykowanym rowerzystom.

- „Polisa ubezpieczenia roweru przygotowana przez PZU obejmuje NNW, które gwarantuje wypłatę świadczenia z tytułu śmierci oraz trwałego uszczerbku na zdrowiu. Poza tym zapewnia zwrot kosztów leczenia. Stanowi więc kompleksową pomoc w powrocie do zdrowia po ewentualnym nieszczęśliwym wypadku. W polisie PZU znajduje się również casco roweru, które obejmuje nie tylko jednoślad, ale też jego dodatkowe elementy. Co ważne, ubezpieczenie możemy wykupić zarówno na nowy rower jak i używany. Warto zauważyć, że nie wszystkie ubezpieczenia roweru uwzględniają jego kradzież. Pakiet od PZU daje jednak taką możliwość. Możemy rozszerzyć polisę również o ubezpieczenie OC, które pokryje koszty za wyrządzone szkody przez rowerzystę– zachęca Anna Pawłowska-Kruzińska, dyrektor marketingu w multiagencji CUK Ubezpieczenia.

Oferta dostępna jest od 1 do 31 maja w placówkach CUK Ubezpieczenia oraz na stronie www.cuk.pl. Ponadto multiagencja CUK prowadzi Akcję Partnerską, dzięki której przy zakupie polisy w: Generali, Proama i TUZ, uzyskamy dodatkowe 800 punktów PAYBACK. Akcja trwa przez cały drugi kwartał, a szczegóły można znaleźć na stronie multiagencji CUK.


Redakcja Infomoto informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Infomoto nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

UnicornMedia

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl