Co robić, gdy w aucie zatrzasnęliśmy kluczyki?


Co robić, gdy w aucie zatrzasnęliśmy kluczyki?
2019-07-05
W sytuacji, w której zatrzasnęliśmy kluczyki w aucie, nikomu nie jest do śmiechu. By tak się stało, nie potrzeba wiele – moment nieuwagi, myśli krążące wokół pilnych obowiązków i już… problem z zablokowanym zamkiem samochodowym gotowy!

Aby nie być uziemionym na kolejne godziny i by opanować spore nerwy, wystarczy sięgnąć po sprawdzone rozwiązanie. Sprawdź, jak postąpić, gdy nie masz kluczy zapasowych przy sobie, oraz do kogo zgłosić się z potrzebą awaryjnego otwierania samochodu.Czy próbować własnych sił przy awaryjnym otwieraniu auta?

Niektórzy kierowcy w sytuacji zablokowania zamka samochodowego próbują samodzielnie sobie z tym poradzić. Z doświadczenia wynika jednak, że nie jest to dobry pomysł. Choć chęci mogą być dobre, a poszkodowany może nawet natrafić na pomocnych przechodniów, którzy udzielą życzliwych rad, to warto zdawać sobie sprawę z jednej rzeczy. Jeżeli nie posiadamy ukierunkowanego przygotowania oraz rozległej wiedzy o tym, jak działa mechanizm w zamku do drzwi samochodowych, nasze działania mogą raczej przynieść dodatkowe szkody. Awaryjne otwieranie samochodów, które odbywa się w amatorski sposób, często skutkuje zarysowaniem karoserii, pogłębieniem awarii zamka albo nawet wybitą szybą samochodową. Takie szkody spowodują nie tylko dodatkowy stres i jeszcze więcej zmarnowanego czasu, ale pociągną też za sobą spore wydatki, których można łatwo uniknąć. Wystarczy zadzwonić do profesjonalnych ślusarzy z zaufanego Pogotowia zamkowego, które specjalizuje się w awaryjnym otwieraniu samochodów.Dobry ślusarz zna się na awaryjnym otwieraniu aut i mieszkań

Rzetelni ślusarze potrafią zabrać się za bezinwazyjne otwieranie samochodu, co znaczy, że po ich skończonej pracy nie tylko zyskasz dostęp do swojego pojazdu, ale także będzie on cały i nienaruszony. To bardzo dobra wiadomość dla kierowców, którzy chcą jak najszybciej rozwiązać swój problem z zamkiem. Specjalista z Pogotowia zamkowego posiada profesjonalne narzędzia oraz umiejętności, dzięki którym sprawnie wykona awaryjne otwieranie drzwi w samochodzie.


Redakcja Infomoto informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Infomoto nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl