Auto poleasingowe - czy to dobry wybór?


Auto poleasingowe - czy to dobry wybór?
2018-02-21
Nowe auta wprost z salonu kuszą swoim wyglądem. Cóż nabywając pojazd, którym wcześniej nikt nie jeździł, ma się pewność, że jego stan będzie idealny, a dodatkowa gwarancja zapewnia, że będzie pracował bez zarzutu dobrych kilka lat. Niestety problem zaczyna się przy cenie.

Auta salonowe są bardzo drogie, a trzeba wziąć też pod uwagę, iż bardzo szybko stracą na wartości. Dlatego warto rozważyć też bogatą ofertę pojazdów poleasingowych, które stanowią doskonałą alternatywę dla nowych aut.

Przeczytaj również:


Dobre auto w dobrej cenie- na co się zdecydować?

Nowe samochody są drogie, z kolei używane często wiążą się z ryzykiem. W prywatnych ogłoszeniach często można przeczytać, że auto jest w stanie idealnym, bezwypadkowe, garażowane itp, ale czy faktycznie tak jest? Najlepszym rozwiązaniem będzie auto poleasingowe, które nie jest nowe, ale pochodzi ze sprawdzonego źródła, więc można powiedzieć, że nie inwestuje się w ciemno. Zaletą przemawiającą na korzyść poleasingowego pojazdu jest cena. Takie auta są znacznie tańsze od prywatnych ofert. Co ważne można dopasować auto do własnych potrzeb, bo obecnie oferta samochodów po firmie jest bardzo bogata. Patrząc jeszcze kilka lat wstecz śmiało, można powiedzieć, iż nie było w czym wybierać, obecnie bez trudu można kupić samochód po leasingu dobrej klasy z bogatym wyposażeniem za dobrą cenę.Auto po leasingu bez ryzyka

Decydując się na poleasingowy pojazd, można być spokojnym, z zakupem takiego pojazdu zazwyczaj nie wiąże się żadne ryzyko, gdyż jest dokładnie sprawdzony pod każdym względem, zwłaszcza technicznym. Oczywiście nie należy spodziewać się, że samochód będzie niczym z salonu, bo na pewno będzie posiadał ślady użytkowania, tak samo, jak pojazd z prywatnego ogłoszenia. Co ważne, w poleasingowych autach nie ma problemu w kwestii przebiegu, gdyż posiadają faktyczny stan licznika, nie cofnięty, jak to często bywa przy samochodach z tablicy ogłoszeń. Dobry jakościowo i co ważne dokładnie sprawdzony samochód poleasingu można znaleźć na autakrajowe.com.pl, więc właśnie tam warto rozpocząć poszukiwania wymarzonych czterech kółek.Dla kogo samochód poleasingowy

Na dobry samochód poleasingowy może skusić się każdy, bez względu czy jest to firma, czy osoba prywatna. Takie pojazdy pochodzące od firm, które niezdecydowany się wykupić ich może nabyć każdy, kto szuka sprawdzonego rozwiązania. Poleasingowe pojazdy są doskonałym rozwiązaniem zwłaszcza dla nowo powstałych firm, które są dopiero na dorobku, bo oczywiście istnieje możliwość ponownego wzięcia ich w leasing na korzystnych warunkach. O te kwestie warto dopytać w punkcie, gdzie oferowane są właśnie takie samochody.Warto czy nie?

Jak każde auto, jak i to poleasingowe ma swoje wady i zalety. Do wad można zaliczyć chyba jedynie duży przebieg pojazdu, choć w dużej mierze zależy on od tego, kto wcześniej jeździł nim. Czasem oferowane są roczne perełki, z bardzo dobrym stanem licznika więc warto szukać takich samochodów, bo to naprawdę atrakcyjna okazja.

Nadesłał:

slawek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl