Auta dostawcze w leasingu – jest w czym wybierać


Auta dostawcze w leasingu – jest w czym wybierać
2023-02-26
Leasing jest i jeszcze długo będzie najpopularniejszą formą finansowania samochodu wśród przedsiębiorców.

Wynika to z faktu, iż leasing po prostu się opłaca – przynosi wymierne korzyści w zakresie optymalizacji podatkowej, a przy tym nie wymaga dużego zaangażowania gotówkowego po stronie przedsiębiorcy. Szczególnie chętnie leasingowane są pojazdy użytkowe, czyli m.in. busy wybierane przez profesjonalistów w takich branżach, jak handlowa, kurierska, budowlana czy remontowa. Auta dostawcze w leasingu to duży wycinek oferty dealerów, o czym więcej przeczytasz w naszym artykule.Popularne modele aut dostawczych dostępnych w ofertach leasingu

Samochody dostawcze to ważna kategoria pojazdów, które w swojej ofercie ma większość czołowych producentów. Na polskim rynku dużym zainteresowaniem, a przy tym dobrą opinią cieszą się takie modele użytkowe, jak:

  • Peugeot Partner i Expert,
  • Citroen Jumper, Berlingo i elektryczny E-Berlingo,
  • Ford Courier, Connect czy Transit,
  • Mercedes Citan czy Sprinter.


Dlaczego leasing?

Podstawowym powodem, dla którego większość przedsiębiorców decyduje się na leasing auta dostawczego, są kwestie finansowe. Leasing nie wymaga angażowania dużych środków na start – przedsiębiorca unika więc sporego, jednorazowego wydatku, co jest szczególnie ważne dla małych i średnich firm.

Leasing jest elastyczną formą finansowania samochodu, co oznacza, że istnieje możliwość precyzyjnego dopasowania wszystkich parametrów umowy do potrzeb leasingobiorcy – m.in. w zakresie wysokości wpłaty inicjalnej, miesięcznej raty oraz kwoty wykupu.

Dzięki leasingowi przedsiębiorca może relatywnie niedużym kosztem użytkować fabrycznie nowy samochód dostawczy, wiedząc, że auto nie będzie sprawiać żadnych problemów. To ważne, aby pojazd użytkowy stale pracował, zarabiając na siebie i nie generując nieprzewidzianych wydatków spowodowanych np. awarią.

Wybierając auto dostawcze w leasingu przedsiębiorca automatycznie zyskuje ochronę gwarancyjną, może wykupić atrakcyjny pakiet przeglądów, zawrzeć umowę serwisową czy skorzystać z pakietu dealerskiego ubezpieczeń komunikacyjnych (bezkonkurencyjnego cenowo).Sprawdź najlepsze oferty leasingu aut dostawczych

Jeszcze do niedawna chcąc wyleasingować samochód dostawczy czy osobowy trzeba było poświęcić mnóstwo czasu na osobiste wizyty w salonach, wykonanie wielu telefonów i wymianę niezliczonej ilości maili. Dziś jest to znacznie łatwiejsze.

Wszystko, czego potrzebujesz, to iBemo – internetowa platforma, na której znajdziesz dziesiątki atrakcyjnych ofert leasingu aut dostawczych najpopularniejszych marek. Oferty pochodzą bezpośrednio od autoryzowanych dealerów Grupy Bemo (m.in. Ford, Mercedes, Volvo, Hyundai, Mazda, Peugeot, Citroen, DS czy LEVC), dzięki czemu unikasz prowizji pośrednika.

Ofertę możesz skonfigurować pod kątem swoich oczekiwań i możliwości finansowych, dobierając różne dodatki, jak np. przedłużona gwarancja czy pakiet ubezpieczeń. Gotową umowę dostaniesz na maila, możesz ją od razu zawrzeć online i odebrać samochód w wybranym salonie Grupy Bemo w całej Polsce.

Już teraz sprawdź oferty leasingu aut dostawczych, w tym egzemplarzy dostępnych od ręki, na https://ibemo.pl.


Redakcja Infomoto informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Infomoto nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl