AP Expert 2016 – ostatnia prosta!


AP Expert 2016 – ostatnia prosta!
2016-08-26
Zostało już tylko kilka dni, aby wziąć udział w eliminacjach promocji AP Expert 2016 w ramach, której do wygrania jest samochód osobowy Audi A4 Limousine.

Do 31 sierpnia warsztaty samochodowe z całej Polski mają szanse znaleźć się w gronie 125 finalistów konkursu i wziąć udziału w Wielkim Finale na torze wyścigowym w Kielcach w dniach 16-18 września br. 

Przeczytaj również:

Trzecia, tegoroczna odsłona konkursu AP Expert rozpoczęła się 1 marca br. W jej trakcie przedstawiciele serwisów samochodowych mogli rejestrować się i zbierać punkty na specjalnie przygotowanej w tym celu platformie www.apexpert.pl. Przez sześć kolejnych miesięcy uczestnicy zdobywali punkty za zakup wybranych produktów i akcesoriów z oferty partnerów akcji. Dodatkowym źródłem punktów było 5 testów wiedzy, które rozwiązywane były przez wskazanych wcześniej przez każdy warsztat mechaników.

Do następnej rundy awansuje 125 uczestników z najwyższą liczbą punktów i zostaną zaproszeni do udziału w Wielkim Finale na słynnym torze wyścigowym w Kielcach w dniach 16-18 września br. W pierwszej części finaliści zmierzą się z testem wiedzy, który wyłoni dziesiątkę uczestników awansujących do etapu zmagań praktycznych. Otrzymają oni szanse walki o atrakcyjne nagrody, w tym wysokiej klasy wyposażenie warsztatowe, natomiast zwycięzca otrzyma tytuł "Wybitny Wśród Ekspertów" oraz samochód osobowy Audi A4 Limousine. Łączna wartość puli nagród tegorocznej edycji AP Expert wynosi ponad 400 tys. złotych. 

Nadesłał:

Public Dialog

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl