Allianz Partners wspiera na drodze kierowców korzystających z aplikacji Waze


2018-10-10
Waze to jedna z największych społecznościowych aplikacji nawigacyjnych, której użytkownicy w czasie rzeczywistym informowani są o tym co dzieje się na drodze - o stłuczkach, wypadkach, korkach.
Przeczytaj również:


 Korzysta z niej ponad 22 miliony osób, w 20 krajach Europejskich. Od października również w Polsce kierowcy korzystający z aplikacji mają dostęp do usług pomocy drogowych obsługiwanych przez Allianz Partners.

- Jako firma świadcząca usługi pomocowe mamy ogromne doświadczenie w obsłudze klientów. Dlatego tak bardzo cieszy nas fakt, że do grona naszych partnerów dołączył Waze. Jesteśmy przekonani, że nasze usługi będą świetnym uzupełnieniem możliwości jakie daje aplikacja, a użytkownicy w razie sytuacji kryzysowej będą czuć się bezpiecznie dzięki naszej natychmiastowej pomocy  – mówi Piotr Ruszowski z Allianz Partners.

Przez aplikację w prosty sposób użytkownicy mogą połączyć się z czynnym całą dobę Centrum Operacyjny i uzyskać wsparcie w zorganizowaniu pomocy drogowej na terenie całej Polski.

– Aplikacja zbudowana jest w sposób bardzo intuicyjny. Kierowca nawet w sytuacji stresującej jaką niewątpliwie jest awaria samochodu dosłownie w kilka sekund jest w stanie uzyskać pomoc. Wystarczy kliknięcie przycisku „SOS” i kierowca uzyskuje wsparcie Centrum Operacyjnego. Klienci otrzymają pomoc niezależnie czy maja awarię, czy są uczestnikami kolizji – dodaje Piotr Ruszowski z Allianz Partners.  

Allianz Partners ma wyłączność na obsługę rozwiązań pomocowych dla Waze na rynku europejskim.

Mondial Assistance
press box
Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Wasze komentarze (1):

  • avatar
    ~Koza, 2018-10-11 06:11:12

    Waze jakoś próbuje się przebić, ale ma ciężkie zadanie,bo yanosik to już wyrobiona marka. Konkurencja dobrze wpływa na rynek,ale póki co pozostane przy yanku, niech walczą dalej.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl