Akumulator.pl w nowej odsłonie


2019-06-24
W ostatnich tygodniach wystartował odmieniony portal akumulator.pl. Najważniejszą, z punktu widzenia użytkowników, zmianą jest odświeżenie szaty graficznej oraz wdrożenie ulepszonej wersji wyszukiwarki akumulatorów. Nowy akumulator.pl został też rozszerzony o strefę B2B, dostępną po zalogowaniu.

Nowe funkcjonalności umożliwiają teraz dobór nie tylko akumulatorów do samochodów osobowych, ale także – co jest nowością – do motocykli, skuterów, pojazdów rekreacyjnych i sportowych. Uwzględniają ponadto wymagania pojazdów z systemem Start-Stop.

Istotnym zmianom poddana została również wyszukiwarka rekomendowanych punktów sprzedaży – teraz daje jeszcze lepsze możliwości przeszukiwania bazy pod kątem lokalizacji sklepu.

Najbardziej widoczną zmianą jest oczywiście layout portalu. Nowy akumulator.pl jest bardziej nowoczesny i przyjazny użytkownikom. Dostarcza również solidną dawkę informacji, np.: sezonowe porady dla kierowców, porady dotyczące użytkowania pojazdów i akumulatorów, nowinki ze świata motoryzacji, informacje dotyczące obsługi pojazdów, ruchu drogowego, przepisów, opisy technologii akumulatorowych etc.

Nadal można także wysyłać do eksperta pytania dotyczące akumulatorów: wymagań technicznych, bezpiecznego użytkowania, itp.

Nowa szata graficzna i ulepszone funkcjonalności portalu akumulator.pl to nie tylko kolejny ukłon w stronę użytkowników i ich rosnących potrzeb, ale także efekt doświadczenia, które Exide, jako wydawca portalu, zbierał od początku jego istnienia, czyli od 2007 roku. Uzyskana wiedza pozwoliła nam na zbudowanie nowej odsłony portalu – bardziej przyjaznej użytkownikom, a przede wszystkim dostarczającej praktycznych informacji. Zleżało nam na optymalizacji naszych wyszukiwarek, dzięki czemu dziś dobór akumulatorów marek Centra i Exide jest możliwy nie tylko do samochodów osobowych, ale też do szeroko rozumianej gamy motocykli oraz pojazdów sportowych i rekreacyjnych. Bardzo ważną zmianą jest wprowadzenie strefy profesjonalisty, dostępnej po zalogowaniu się do panelu B2B”– mówi Mariola Michalczyk, kierownik marketingu w Exide Technologies S.A.

Portal akumulator.pl powstał w 2007 roku z inicjatywy lidera na rynku akumulatorów w Polsce – Exide Technologies S.A. i do tej pory skorzystało z niego kilka milionów użytkowników.

www.akumulator.pl


Redakcja Infomoto informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Infomoto nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Alicja Sidorowicz

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl