3 najlepsze gadżety do samochodu


3 najlepsze gadżety do samochodu
2018-03-22
Jazda samochodem wiąże się z dużym komfortem podróży, jednak z czasem pokonywanie kolejnych kilometrów staje się monotonnym zajęciem. Długie dystanse wymagają uwagi i ciągłego skupienia, jak więc nie popaść w rutynę i nieco ożywić podróż?

Mamy dla Ciebie trzy wyjątkowe propozycje, które znacząco podniosą jakość podróżowania i zwiększą komfort jazdy.

Przeczytaj również:

Codzienna jazda samochodem, pokonywanie długich, zawiłych tras, a może weekendowy wyjazd za miasto –  niezależnie od tego, jak często wsiadasz za kierownicę pojazdu, dobrym rozwiązaniem, które podniesie bezpieczeństwo podróży jest rejestrator jazdy z gps. To profesjonalne urządzenie samochodowe, które łączy w sobie funkcję monitorowania sytuacji drogowej ze wbudowanym systemem nawigacji. Wysoka rozdzielczość oraz odpowiednia ostrość obrazu zapewni pełną rejestrację trasy. Sprzęt ten jest również bardzo przydatny w sytuacji wypadku drogowego, pozwala w szybki sposób rozstrzygnąć spór i ustalić sprawcę zdarzenia. Urządzenie to zapewnia stuprocentowe działanie nawet podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych. Opady deszczu bądź zbyt mocne nasłonecznienie nie stanowią żadnego problemu, dzięki wbudowanemu systemowi WDR, który reguluje obraz i zapewnia świetną widoczność.

Kolejnym przydatnym gadżetem jest zestaw głośnomówiący  z transmiterem FM. To wielofunkcyjne urządzenie jest zsynchronizowane z telefonem komórkowym i dostosowane do pracy w samochodzie. Przesył rozmów telefonicznych odbywa się do wbudowanego do panelu auta systemu radiowego. Oprócz tego, istnieje możliwość swobodnego odtwarzania muzyki, która również jest przesyłana do radia za pomocą bluetootha. Sterowanie zestawem odbywa się za pomocą wygodnego pokrętła. Wysokiej jakości wbudowany głośnik zapewnia swobodne prowadzenie rozmów bez szumów i w optymalnej głośności. Funkcją, która znacząco zwiększa bezpieczeństwo jazdy jest również automatyczne przejście z trybu słuchania utworów muzycznych na tryb obsługi. Czynność ta nie wymaga używania telefonu komórkowego, kiedy chcemy odebrać przychodzące połączenie. Automatyczne zarządzanie funkcjami urządzenia nie rozprasza kierowcy i pozwala mu zachować ciągłość jazdy. To bardzo wygodna opcja, która znacząco podnosi komfort oraz bezpieczeństwo podróży.

Wyjątkowo użytecznym rozwiązaniem jest także alkomat elektrochemiczny. To bardzo praktyczny gadżet, którego precyzyjny pomiar pozwoli na podjęcie ostatecznej decyzji o dalszej podróży. Wygodny, wymienny ustnik, szczegółowy zapis promili, czytelny wyświetlacz LCD oraz kompaktowy kształt to główne zalety produktu. Jego trwała obudowa jest odporna na uszkodzenia, a mały rozmiar pozwala na swobodne przechowywanie sprzętu w skrytce samochodowej. To przydatny gadżet, który informuje o faktycznym stanie promili w wydychanym powietrzu. W wielu sytuacjach pomoże zdecydować czy kierowca ma prawo prowadzić pojazd. Użycie sprzętu może mieć zatem realny wpływ na ograniczenie kolizji i wypadków drogowych.

Wszystkie trzy propozycje to przydatne gadżety, które mogą pomóc kierowcy w podniesieniu poziomu bezpieczeństwa na drodze oraz znacząco podwyższają komfort jazdy. Jednym z producentów, który oferuje wysokiej klasy sprzęt elektroniki samochodowej jest marka Xblitz. Urządzenia te przypadną do gustu miłośnikom motoryzacji, którzy szukają solidnego wykonania oraz dobrych cen. Każda propozycja sprawi, że podróż samochodem nabierze nowej jakości.

fot. xblitz.pl

Nadesłał:

slawek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl