Zielone Arkady z Autoryzowanym Salonem Sprzedaży marki Kia


2020-05-13
To pierwszy taki punkt na motoryzacyjnej mapie Bydgoszczy. W Zielonych Arkadach – największym centrum handlowym w regionie – został otwarty Autoryzowany Salon Sprzedaży marki Kia.

Na powierzchni niemal 180 mkw. na odwiedzających czeka pięć modeli ekspozycyjnych samochodów wywodzącej się z Azji marki Kia. Salon obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa zainteresowane całą flotą pojazdów. Oprócz kompleksowej obsługi i przejścia procesu sprzedaży, istnieje w nim możliwość odbycia jazd testowych. W salonie koreańskiej marki czeka też pełny pakiet gotowych rozwiązań serwisowych.

Cieszymy się, że to właśnie w naszym Centrum powstał pierwszy taki punkt Kia na motoryzacyjnej mapie Bydgoszczy. Jestem pewna, że jest to rozwiązanie nie tylko dla fanów czterech kółek, ale także tych, którzy dopiero rozważają przygodę z jazdą samochodem – mówi Ewa Krassowska, dyrektor Zielonych Arkad.

Nowy salon Kia w Zielonych Arkadach, należący do Grupy Autopol, mieści się na poziomie -1 i jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00 oraz w niedziele handlowe 10:00-20:00.


Redakcja Infomoto informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Infomoto nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl