W drodze po zwycięstwo z NordGlass


2014-10-01
Wielkimi krokami zbliża się piąta runda tegorocznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – 60. Rajd Wisły. Na rozgrywany w dniach 5-7 września br. wyścig składa się 12 odcinków specjalnych, których łączna długość wynosi 165 km.

Zespół Gryc Racing Team doskonale radzi sobie podczas tegorocznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. W poprzedniej rundzie rozgrywanej w stolicy Podkarpacia – 23. Rajdzie Rzeszowskim, duet Tomasz Gryc i Przemysław Zawada osiągnął swój życiowy wynik, zajmując podczas obu dni zawodów pozycję lidera w klasie 3. Cel na nadchodzący 60. Rajd Wisły to uzyskanie jak najlepszej lokaty, minimum to utrzymanie pozycji osiągniętej w poprzednich zmaganiach. Niezwykle trudna trasa wymaga od rajdowców przygotowania na najwyższym poziomie. Nie bez znaczenia dla efektów rywalizacji jest niezawodny sprzęt, którego każdy element musi działać bez najmniejszego zarzutu. Zniszczony podczas wypadku Mitsubishi Lancer EVO IX, dzięki wsparciu takich firm jak NordGlass mógł zostać odnowiony, tak by sprawdzić się nawet na najtrudniejszych odcinkach specjalnych rajdu. NordGlass, doceniając zaangażowanie i wyniki sportowców, wspiera ich nie po raz pierwszy. Właściciel największej ogólnopolskiej sieci naprawy i wymiany szyb samochodowych oraz uznany producent szyb do pojazdów mechanicznych, w tym sezonie przekazał załodze Gryc Racing Team m.in. wysokiej klasy szyby samochodowe.

Przeczytaj również:

Już w najbliższy weekend zespół Tomka Gryca będzie miał okazję po raz kolejny wykorzystać maksimum możliwości zarówno swoich, jak i odrestaurowanego samochodu. Na miejscu w strefie serwisowej, zlokalizowanej w kompleksie Zagroń w Istebnej pojawi się również stoisko NordGlass, gdzie będzie można zdobyć promocyjny bon na wymianę szyb samochodowych, a także inne atrakcyjne nagrody.

 

Nadesłał:

GutPR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl