Spotkanie z Wiktorem Przyjemskim w Focus Bydgoszcz


2023-11-17
Spotkanie z Wiktorem Przyjemskim w Focus Bydgoszcz

O karierze sportowej marzy wielu chłopców. Jednak bardzo często droga do realizacji marzeń jest długa i kręta, dlatego tylko nielicznym to się udaje. Przykładem utalentowanego żużlowca młodego pokolenia jest Wiktor Przyjemski. Ten zdolny bydgoszczanin pomimo młodego wieku (18 lat), w swoim sportowym dorobku ma już wiele istotnych oraz godnych podziwu międzynarodowych sukcesów. Spotkanie z tym wyjątkowym gościem ze świata sportu odbędzie się 25 listopada w CH Focus. Fani żużla będą mogli poznać karierę Wiktora Przyjemskiego od kulis, a także świętować jego przejście do nowego klubu.

 

Wiktor Przyjemski to wywodzący się z bydgoskiej kuźni talentów niespełna 18-letni żużlowiec, który już ma pokaźny bagaż zwycięstw i sukcesów. Sobotnie spotkanie w CH Focus z tym młodym sportowcem będzie idealną okazją do przybliżenia fanom jego dotychczasowego dorobku.

 

W ostatnich latach Wiktor związany był z klubem Abramczyk Polonia Bydgoszcz, w którym trenował t i zdobywał nagrody. W 2022 roku oraz w tym sezonie był członkiem kadry narodowej juniorów, podczas których przysłużył się do zdobycia drużynowego złota. W tym roku zwyciężył w indywidualnych mistrzostwach Europy juniorów wywalczając złoto oraz wygrał drużynowo mistrzostwa Europy zdobywając I miejsce. W środowisku żużlowym jest postrzegany jako bardzo wartościowy i zdolny zawodnik, dlatego od początku tego sezonu otrzymywał liczne propozycje przejścia do klubów ekstraligowych. Wiktor postawił na rozwój osobisty i od 2024 roku będzie jeździł w barwach nowego klubu.

 

Dlatego też sobotnie spotkanie będzie pretekstem do tego, aby uczcić wspólnie z kibicami wielki sukces Wiktora, który już w kolejnym sezonie pojedzie w Platinum Motor Lublin – klubie będącym mistrzem żużlowej PGE Ekstraligi. W trakcie wydarzenia przedstawi on kulisy przygotowań do nowego sezonu żużlowego, jak również będzie odpowiadał na pytania fanów. Chętne osoby będą mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie ze sportowcem oraz otrzymać od niego autograf.

 

Spotkanie z młodym żużlowcem Wiktorem Przyjemskim odbędzie się 25 listopada o godzinie 12.00 na parterze galerii, w pobliżu salonu Vistula.

 

CH Focus zawsze chętnie angażuje się w lokalne projekty, a szczególnie bliskie są nam inicjatywy sportowe, które rozwijają talent wśród młodych sportowców i jednocześnie zachęcają młodzież do uprawiania sportu. Nawiązując współpracę z zawodnikami i klubami, pokazujemy, że warto stawiać na realizację swoich marzeń i na rozwój kondycji fizycznej. Najlepszym na to przykładem jest Wiktor dobrze zapowiadający się młody, zdolny żużlowiec. Z dumą obserwujemy osiągnięcia Wiktora i z radością będziemy go wspierać w dążeniach do kolejnych sukcesów. Trzymamy za niego kciuki i życzymy dalszych złotych medali! mówi Gregory Pertus, dyrektor CH Focus w Bydgoszczy.

 

 

Więcej szczegółów na stronie: www.focusbydgoszcz.pl. 


Redakcja Infomoto informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Infomoto nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MonikaG.

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl