Specjalistyczna zabudowa aut dostawczych - dlaczego warto?


Specjalistyczna zabudowa aut dostawczych - dlaczego warto?
2020-04-29
Coraz popularniejszą usługą dla firm i przedsiębiorstw stają się specjalistyczne zabudowy aut dostawczych. Skąd rosnące zainteresowanie tym, zarezerwowanym dotychczas dla koncernów i dużych przedsiębiorstw sposobem zabezpieczania naszych towarów i dóbr?

Zalety profesjonalnej zabudowy auta dostawczego

Jeśli transport jest istotnym elementem dla naszego biznesu - pierwszą i najważniejszą zaletą dotyczącą profesjonalnie wykonanej zabudowy, jest jej wpływ na bezpieczeństwo przewożonych towarów i narzędzi. Przy odpowiednim dostosowaniu naszego busa do branży, w której prowadzimy działalność możemy mieć pewność, że wszystkie produkty dotrą bezpiecznie na miejsce. Specjalistyczne mocowania, półki i stelaże, pozwolą na zabezpieczenie wszystkich wartościowych elementów. Dodatkowym plusem zabudowy będzie także możliwość dostosowywania transportu do indywidualnych, bardziej skomplikowanych zleceń, a co za tym idzie - podniesienia zysków naszej firmy.

Nie trzeba nikogo przekonywać , że jeszcze istotniejsza będzie profesjonalnie skonstruowana zabudowa, dostosowana do przewozu pasażerów, np. naszych pracowników. Odpowiednio przebudowana przestrzeń będzie miała wpływ zarówno na bezpieczeństwo podróżujących, jak i ich komfort jazdy. Nowoczesne metody konstrukcyjne pozwalają np. na wbudowanie do auta dodatkowej warstwy termoizolacyjnej, niezbędnej w chłodniejszych miesiącach, czy systemu klimatyzacyjnego.

Najpopularniejsze modyfikacje aut dostawczych

Zdecydowanie najpopularniejszą zabudową aut transportowych jest zabudowa brygadowa, tj. dostosowana do przewozu pracowników oraz niezbędnych narzędzi. Najczęściej decydują się na nią firmy związane z przemysłem budowlanym, remontowym i ogrodniczym. Inną popularną usługą jest tworzenie zabudowy dostosowanej do aut policyjnych i patrolowych. Bardzo wiele klientów decyduje się również na specjalistyczną zabudowę przestrzeni ładunkowej busów. Zapobiega ona między innymi ślizganiu się towarów podczas transportu, poprzez stosowanie mat antypoślizgowych, oraz odpowiednich do przewozu danego towaru mocowań. 

Istnieje też możliwość wykonania zabudowy V.I.P. dostosowanej wyłącznie do naszych indywidualnych potrzeb. Właściciele pojazdów o nieco większych gabarytach nieczęsto mają ułańską fantazję, jednak do najczęstszych zleceń w tej kategorii należą m.in profilowane fotele, stoliki, barek wyposażony w alkohole, sprzęt audiowizualny oraz oczywiście wysokiej jakości materiały wykończeniowe.

Profesjonalne wykończenie i zabudowa aut dostawczych, to obecnie wręcz mus dla firm zajmujących się przewozami i transportem. Rozwijająca się branża oferuje jednak coraz bardziej wyszukane sposoby na przekształcenia naszych aut. 

Więcej informacji na: https://www.ddzabudowy.pl/


Redakcja Infomoto informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Infomoto nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl