SHOEI i CARDO


2013-10-30
wprowadzają wysokiej klasy system do komunikacji dla klientów SHOEI

SHOEI, japoński producent i światowy lider na rynku kasków motocyklowych oraz firma Cardo Systems, lider w produkcji systemów komunikacyjnych Bluetooth do kasków motocyklowych (scala rider) poinformowały, że podpisały umowę, na mocy której Cardo będzie projektować, opracowywać i wprowadzać na rynek najwyższej klasy, unikalny system do komunikacji stworzony specjalnie dla takich modeli kasków SHOEI jak: NEOTEC, MULTITEC, XR-1100, J-Cruise, QWEST, RJ-Platinum i HORNET-DS.  

Nowy produkt - Cardo SHO-1 - wyposażony będzie w najnowszą technologię Cardo i  chroniony patentem design, w tym m.in. wymienny akumulator. Premiera produktu na rynku zaplanowana jest w czwartym kwartale 2013 roku. Poza wszystkimi najnowocześniejszymi funkcjami, takimi jak: interkom do połączeń pomiędzy maksymalnie 9 motocyklistami, tryb przełączania miedzy dwoma urządzeniami Bluetooth oraz bezprzewodowe odtwarzanie najwyższej jakości muzyki ze smartfonu i kompatybilnych odtwarzaczy MP3, Cardo SHO-1 będzie składał się z dwóch uzupełniających się, dyskretnych elementów, które można łatwo umieścić w kaskach SHOEI (bez żadnych mechanicznych zacisków).

Zestawy Cardo SHO-1 będą sprzedawane w sieci dystrybucyjnej Cardo Systems, a SHOEI będzie rekomendował wykorzystanie ich do kasków SHOEI.

Kierownictwo obu firm definiuje Cardo SHO-1 jako rozwiązanie technologicznie przełomowe i jednocześnie produkt niezwykle subtelny i efektywny. Dzięki specjalnemu dostosowaniu do kasków SHOEI, każdy użytkownik może zainstalować zestaw w ciągu kilku minut. SHOEI zaprezentuje nowy system podczas zbliżających się motocyklowych targów EICMA w Mediolanie.  

Shintaro Ohno, dyrektor i senior manager generalny działu planowania produkcji w SHOEI zauważył : Niezawodność, komfort i innowacyjność są tym, czego nasi klienci od nas oczekują. To również główne kryteria, jakimi kierowaliśmy się w wyborze Cardo jako partnera do projektowania i tworzenia systemu przeznaczonego dla entuzjastów SHOEI.

Albert Ashkenazy, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu oraz wiceprezes Cardo Systems dodał : SHOEI jest wysoce innowacyjnym i wiodącym graczem wśród producentów kasków motocyklowych, obsługującym klientów, którzy używają najwyżej jakości produktów i akcesoriów. Dzięki nowemu Cardo SHO-1, klienci SHOEI otrzymają wyjątkowy produkt, specjalnie dopasowany do ich ulubionych kasków.


Redakcja Infomoto informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Infomoto nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

prestige

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl