Przegląd auta. Co możemy zrobić sami?


2016-08-03
Wraz z rozwojem technologii i elektroniki, wiele osób samemu próbuje ulepszyć swój samochód jednak w rezultacie często kończy się to jego uszkodzeniem .

-Wiele programów i  urządzeń, które próbują się łączyć  z naszym samochodem, to są rzeczy nielegalne i jest w nich dużo błędów. Znam przypadki  wykasowania sterownika lub uszkodzenia sterownika przez podanie napięcia na niewłaściwy pin, więc to odradzam – mówi newsrm.tv Adam Klimek, prowadzący program ,,Samochód marzeń- kup i zrób’’.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie InfoMoto.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przeczytaj również:

 

 

Istnieje jednak dużo innych czynności, które spokojnie możemy zrobić sami, nie ryzykując uszkodzenia samochodu, jak np. wymiana filtrów powietrza, filtrów kabiny czy  wymiana oleju silnikowego. -Nowe samochody lubią olej, proponuję wymieniać go częściej niż wynika to z instrukcji obsługi, szczególnie w sytuacji gdy jeździmy po mieście to służy naszemu samochodowi. – mówi Adam Klimek.

 

Jeśli chodzi o poważniejsze naprawy, dobrze jest mieć zaufanego fachowca, któremu powinniśmy zgłaszać każdą zaobserwowaną usterkę, nawet gdy wydaje nam się drobiazgiem. -Jeżeli przeoczymy małe symptomy, to potem się okazuje, że mamy duże problemy, w tym finansowe. – dodaje Adam Klimek.


Redakcja Infomoto informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Infomoto nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Anna Kołakowska

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl