Hyundai z kampanią promującą modele KONA


Hyundai z kampanią promującą modele KONA
2020-07-06
Wraz z początkiem lipca rozpoczęła się kampania promująca rodzinę modeli Hyundai KONA. Media w kampanii zaplanowała i zakupiła agencja mediowa Havas Media.

Z początkiem wakacji marka Hyundai postawiła na reklamę flagowych modeli Kona o różnych rodzajach napędów. W ramach akcji koreański producent promuje model KONA z napędem konwencjonalnym, hybrydowym i elektrycznym z korzystnymi warunkami finansowania. Kampania, która wystartowała 1 lipca potrwa do 7 sierpnia 2020 r. W ramach zaplanowanych działań realizowana jest kampania w TV (6-27.07) oraz w mediach digital.

Za lokalizację i produkcję spotu TV odpowiada agencja Artcore, za zaplanowanie i zakup mediów oraz kreację digital odpowiedzialna jest agencja Havas Media.

Spot: https://www.youtube.com/watch?v=XXEh7O3CCno


Redakcja Infomoto informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Infomoto nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PR Communication

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl