Gdzie najlepiej kupić używany samochód?


Gdzie najlepiej kupić używany samochód?
2017-12-03
Jeśli nie posiada się pieniędzy na zakup nowego samochodu prosto z salonu, to dobrym wyborem będzie kupno poleasingowego auta, które również doskonale spełni swoją funkcję, a przy okazji pozwoli zaoszczędzić.

Gdzie po używany samochód?
W dobrym stanie i co ważne, w dobrej cenie, każdy zainteresowany znajdzie samochód w ofertach poleasingowych, takie pojazdy są godne zainteresowania, jeśli pochodzą od zaufanych sprzedawców. Decydując decyzję, warto najpierw sprawdzić, czy sprzedawca jest wiarygodny, a dopiero później kusić się na finansowanie transakcji.

Przeczytaj również:


Zaletą kupowania używanych pojazdów jest przede wszystkim wygodna forma finansowania:
- można zaciągnąć kredyt na ten cel (firmy współpracują z różnymi bankami),
- gdy posiada się własną działalność, opłacalny będzie leasing,
- oczywiście, płatność gotówką jest akceptowana ( za auto płaci się dopiero w chwili jego odbierania, nie należy wpłacać zaliczki),
- można przelać pieniądze na konto.

W kwestii finansowania, każdy wybiera dogodną opcję dla siebie.

Wiele osób jest zdania, że kupowanie poleasingowych aut nie jest opłacalnym przedsięwzięciem. W rzeczywistości jednak kupowanie pojazdów od nieznanych, prywatnych sprzedawców jest ryzykowne, gdyż nigdy nie ma się gwarancji, jaki faktycznie stan techniczny posiadają i czy auta nie są powypadkowe.

Decydując się na samochody poleasingowe osobowe uzyskuje się gwarancję, że:
- stan techniczny jest dokładnie sprawdzony,
- klient otrzyma książkę serwisową, z dokładnymi informacjami o dokonywanych naprawach.
- przebieg pojazdu będzie autentyczny

Samochody poleasingowe dla każdego
Bardzo duży wybór wśród pojazdów, mają klienci, którzy poszukują samochodu dostawczego, dla swojej firmy. Jak wiadomo, stawiając pierwsze kroki w biznesie, nie zawsze posiada się fundusze na nowy pojazd prosto z salonu, dlatego dostawcze auto poleasingowe, będzie idealnym wyborem, zwłaszcza, że także jest bardzo dokładnie sprawdzane, nim trafi do ofert sprzedażowej.
 

Kupując auto warto nabyć polisę
Dokonując zakupu, warto dopytać sprzedawcę o możliwość wykupienia polisy obowiązkowej OC, bądź opcji dodatkowych, bo ubezpieczenie AC lub NNW także niesie za sobą korzyści. Skoro samochód został kupiony, to można go od razu ubezpieczyć, a na pewno wtedy cena ubezpieczenia będzie atrakcyjniejsza.
Reasumując, auta poleasingowe są najchętniej wybieranymi pojazdami przez Polaków, zwłaszcza jeśli budżet ogranicza. Wartość takich pojazdów jest znacznie niższa od ceny salonowej, lecz jakość porównywalna. Dodatkowo duży wybór pojazdów osobowych, jak i dostawczych sprawia, że warto w nie inwestować, bo na pewno posłużą długi czas, jeśli oczywiście będą odpowiednio eksploatowane i serwisowane.

Nadesłał:

slawek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl