5 powodów, dla których warto kupić opony zimowe w sklepie online


5 powodów, dla których warto kupić opony zimowe w sklepie online
2017-09-27
W okresie zimowym, jazda samochodem wymaga od nas większego skupienia, umiejętności panowania nad samochodem i dostosowania prędkości do warunków panujących na drodze.

Oczywiście, o powyższych elementach powinniśmy pamiętać przez cały rok, jednak zima to czas, w którym warunki drogowe nie są kierowcom sprzyjające. Wraz z nadejściem jesieni, warto więc pomyśleć o zimowych oponach.


Na powyższej stronie znajdziesz interesującą ofertę opon na każdy sezon. https://www.24opony.pl/


Na rynku dostępnych jest wiele atrakcyjnych ofert, które pozwolą na zakup zimowego ogumienia w bardzo przystępnej cenie, na przykład dobrej jakości opon używanych lub nowych opon zimowych dostępnych w sklepach internetowych.

Zakup nowych opon zimowych powinien być dla kierowcy priorytetem. Opony muszą być dopasowane do auta nie tylko pod kątem modelu i rozmiaru, ale przede wszystkim do aktualnego sezonu. Parametry ogumienia różnią się, a nazywanie ich zimowymi, letnimi lub całorocznymi nie jest wymysłem producenta. Każdy produkt ma dopasowaną do danych warunków atmosferycznych mieszankę, która potrafi zachować się na jezdni w określony sposób. Przedstawiamy 5 powodów, dla których warto kupić opony zimowe w sklepie online.

Szeroka oferta

Po pierwsze, kupując opony zimowe w sklepie online mamy dostęp do rozbudowanej oferty. Wachlarz producentów jest zdecydowanie większy niż w przypadku opon kupionych w sklepie stacjonarnym. Dlaczego? Sklep stacjonarny nie może pozwolić sobie na tak duże magazyny, ponieważ musi się liczyć również z kosztami utrzymania sklepu.

Atrakcyjne ceny

Po drugie, poprzez duży wybór opon zimowych w sklepie internetowym, właściciele mogą sobie pozwolić na mniejsze marże. Atrakcyjne ceny to nieodłączny atut zakupów w sieci. Przy odpowiednio upolowanych okazjach, kierowcy są w stanie kupić opony nawet o połowę taniej.

Profesjonalna obsługa

Po trzecie, atutem sklepów internetowych zajmujących się sprzedażą ogumienia jest obsługa. Profesjonalne doradztwo przyda się każdemu, kto kupuje opony zimowe po raz pierwszy lub po prostu nie interesuje się motoryzacja, więc nie ma pojęcia o odpowiednich parametrach.

Doradztwo

Po czwarte, można użyć argumentu, że hipermarkety, które posiadają w ofercie ogumienie również mają atrakcyjne ceny. Owszem! Jednakże istnieje tu podstawowa różnica. Obsługa w większym sklepie często nie jest w stanie nam doradzić, czy dane opony są właściwe do naszego samochodu, poza tym wybór jest znacznie mniejszy w porównaniu z ofertą sklepu internetowego.

Wysyłka kurierem

Po piąte, sklepy internetowe oferują korzystną opcję dostawy pod wskazany adres. Wybierając wysyłkę kurierem, otrzymujemy opony prosto do domu, firmy czy warsztatu wulkanizacyjnego, gdzie będą montowane. Dzięki temu nie musimy głowić się, jak przewieźć komplet 4 opon w naszej osobówce.

Wybór opon zimowych to poważna sprawa. Opony zimowe dzięki zastosowaniu specjalnej mieszanki, zachowują dostateczną przyczepność do podłoża. W przypadku znacznie obniżonych parametrów, droga hamowania będzie dłuższa i mało przewidywalna. Kierowca w skrajnych warunkach zareaguje instynktownie, a samochód może nie wykonać manewru na czas. Z jednej strony mamy do czynienia z niskimi temperaturami, siarczystym mrozem, lodem na jezdni i zaspami śnieżnymi, z drugiej skrajnymi roztopami w wyniku wzrostu temperatury, dlatego warto zainwestować w ogumienie zimowe i kupić je online.

Fotografia: fotolia.com, 92306254 | Autor: Alexander


Redakcja Infomoto informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Infomoto nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl