Udana kampania "Kierowca na szóstkę" Bonarki


Udana kampania "Kierowca na szóstkę" Bonarki
2017-08-01
Krakowska Bonarka przez ponad miesiąc „trąbiła” o bezpieczeństwie i kulturze na drodze. Swoją akcją „Kierowca na szóstkę” zwracała także uwagę na dobre maniery obowiązujące na publicznych parkingach oraz radziła, jak przygotować się do wakacyjnego wyjazdu.

Film, będący podsumowaniem akcji, jest jednocześnie zwięzłą ilustracją tematyki kampanii.

Przeczytaj również:

W edukowaniu klientów Bonarki i jej fanów na Facebooku pomagali partnerzy: Fundacja Prodriver oraz Akademia Przyszłego Kierowcy Rajdowego, Polski Związek Motorowy, a przede wszystkim Wydział Ruchu Drogowego krakowskiej komendy policji.

Bonarka wydała okolicznościową naklejkę oraz ulotkę z najważniejszymi zasadami dobrego kierowcy. 2000 egzemplarzy ulotki trafiło do rąk gości Bonarki podczas związanego z akcją wydarzenia (8-9 lipca).

Z filmem podsumowującym kampanię oraz z poszczególnymi jej elementami można zapoznać się na profilu Facebookowym Bonarki (@Facebook.com/BonarkaCityCenter).

BONARKA CITY CENTER

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze ponad 92  tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz Kino Cinema City, jeden z największych multipleksów kinowych w Polsce. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot" o powierzchni całkowitej 700 m2. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny. Obiekt został wybudowany przez TriGranit Corporation, który obecnie jest jego zarządcą. Właściciel Centrum Handlowego Bonarka, firma Rockcastle Global Real Estate Company Limited (Rockcastle), inwestuje w nieruchomości na całym świecie oraz w spółki z perspektywą wzrostu wartości kapitału. Jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych na Mauritiusie oraz w Johannesburgu (RPA), a jej wartość giełdowa przekracza 2 mld USD. Aktywa Rockcastle obejmują papiery wartościowe globalnych spółek nieruchomościowych działających na rynkach rozwiniętych, m.in. w Europie, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Singapurze, oraz portfel nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej.

Nadesłał:

bezstronny22

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl