Jazda na szóstkę z Bonarką


Jazda na szóstkę z Bonarką
2017-06-19
We współpracy z krakowską policją Bonarka rozpoczyna serię działań promujących właściwe zachowania na drodze. W ramach kampanii „Kierowca na szóstkę” postara się opisać cechy wzorowego kierowcy. Zwróci też uwagę na bezpieczeństwo wakacyjnych podróży samochodem oraz kulturę parkowania.

Podsumowaniem i kulminacją akcji będzie Weekend Super Kierowcy, zaplanowany na dni 8-9 lipca.

Przeczytaj również:

Adresatem nowej kampanii Bonarki, która potrwa do około połowy lipca, są zmotoryzowani klienci centrum oraz ich rodziny. Partnerem: Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Krakowie, który przy tej okazji promuje również ogólnopolską akcję MSWiA „Kręci mnie bezpieczeństwo".

Ważnym kanałem dotarcia z kampanią do jej odbiorców jest profil centrum na Facebooku: @Facebook.com/BonarkaCityCenter. Będą się na nim pojawiać m.in. grafiki opisujące cechy dobrych kierowców. Zostanie też ogłoszony specjalny konkurs z nagrodami, tematycznie nawiązujący do całej kampanii.

W okresie rozpoczynających się wyjazdów na letnie urlopy, Bonarka zwróci uwagę na bezpieczeństwo wakacyjnych podróży. Zarówno jeśli chodzi o przygotowanie się do nich, w tym przegląd i wyposażenie pojazdów, jak też samą podróż i jej planowanie.

Istotnym elementem kampanii będzie tematyka związana z poruszaniem się i parkowaniem w miejscach publicznych. Organizatorzy akcji przedstawią, we współpracy najczęstsze błędy popełniane przez kierowców. Tarasowanie przejść i przejazdów, parkowanie bez pozwolenia na miejscach dla osób niepełnosprawnych, zajmowanie bez uzasadnienia miejsc dla rodziców z dziećmi. To tylko kilka uciążliwości, z którymi na co dzień zmagają się prawidłowo parkujący klienci Bonarki.

- Mówiąc o tym chcemy edukować i podnosić świadomość wśród naszych zmotoryzowanych gości - tłumaczą organizatorzy i partnerzy akcji. I już zapraszają na Weekend Super Kierowcy, który w dniach 8-9 lipca odbędzie się w Bonarce. Wśród zapowiadanych atrakcji weekendu są m.in. pokaz policyjnego motocykla oraz testy alko- i narkogoglami.

Bieżące informacje także na stronie: www.bonarkacitycenter.pl

Nadesłał:

bezstronny22

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl