Zamknięte! Mróz
|
W okresie zimowym mechanizmy oparte na działaniu zamków i zapadek, znajdujące się na zewnątrz budynków, narażone są na unieruchomienie z powodu przymarznięcia jego elementów.
Niespodziewana sytuacja może zaskoczyć nas także w samochodach nieposiadających sterowanego elektronicznie centralnego zamka, drzwiach wejściowych, kłódkach, czy furtkach. Zamarznięty mechanizm, bez użycia odpowiednich produktów, pozostanie niesprawny do nastania dodatnich temperatur.
|
|
|
Przy takich okolicznościach pomoże nie kto inny, jak Gerwazy. Specjalista klucznik, bynajmniej nie ten z powieści słynnego wieszcza, bo w... spray'u. K2 Gerwazy to produkt w niewielkiej, ergonomicznej puszce (50 ml), która zmieści się zarówno do damskiej torebki, nesesera, a z całą pewnością w domowym magazynku.
Skutecznie pomoże odblokować zamarznięte zamki, a dzięki zawartym środkom smarnym i antykorozyjnym zabezpieczy mechanizmy przed ponownym unieruchomieniem. Działa nawet w temperaturze -60*C. Wystarczy wsunąć dołączony do produktu aplikator do otworu na klucz, a następnie docisnąć puszkę do zamka. Po kilkunastu sekundach mechanizm będzie odmrożony i gotowy do użycia.
K2 Gerwazy ok. 5 zł/50 ml
Nadesłał: |
Tekst dotyczy: |











