XII rajd samochodowy Arabela Rally z metą w Porcie Łódź


XII rajd samochodowy Arabela Rally z metą w Porcie Łódź
2017-06-09
Pozytywne emocje, kobiecy humor, a przy tym wspaniała dwudniowa zabawa połączona z rywalizacją – tak zapowiada się XII już edycja rajdu samochodowego dla Pań, Arabela Rally. W tym roku meta rajdu zostanie zlokalizowana w Porcie Łódź.

Zawodniczki rajdu, który odbędzie się w Łodzi w najbliższy weekend (10 – 11 czerwca), będą miały do pokonania samochodem specjalnie wyznaczoną trasę 200 km. Podczas rajdu, zaplanowane zostały dla Pań także dodatkowe zadania związane z motoryzacją, wodą oraz sprawdzające spostrzegawczość. Trasa rajdu Arabela Rally, jak również zadania, pozostają dla zawodniczek niespodzianką aż do samego startu.

Przeczytaj również:

 

Do tegorocznej edycji wydarzenia zgłosiło się 26 kobiecych załóg samochodowych. Meta rajdu oraz ostatni blok zadań odbędą się w niedzielę, 11 czerwca w Porcie Łódź. Na Panie biorące udział w rywalizacji czekamy na mecie, na parkingu Centrum od godz. 15:15.

 

Organizowany obecnie dwunasty rajd samochodowy dla kobiet ma na celu wsparcie charytatywne Fundacji „Dom w Łodzi”, a także propagowanie bezpieczeństwa wśród kierowców, zasad fair play oraz przybliżenie walorów turystycznych województwa łódzkiego. 

Nadesłał:

beyondpr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl