Volvo XC40 będzie nowoczesnym samochodem dla nowego pokolenia


Volvo XC40 będzie nowoczesnym samochodem dla nowego pokolenia
2017-09-12
Volvo zapowiada kompaktowego SUV-a XC40, który będzie pierwszym modelem serii 40 nowej generacji. Opierać się będzie na platformie CMA, ale przede wszystkim otrzyma najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.


Samochody dziś to nie tylk mechaniczne maszyny, ale zaawansowane urządzenia elektroniczne, zarównie w kwestii systemów bezpieczeństwa, jak i rozwiązań multimedialnych, które można znaleźć we wnętrzu.

– Bazując na badaniach oraz prawdziwych doświadczeniach stworzyliśmy solidny, intuicyjny i praktyczny system. XC40 to idealny samochód dla dzisiejszego pokolenia, które oczekuje pełnej łączności. Wszystkie ekrany zostały zoptymalizowane pod kątem bezpiecznej, łatwej i skutecznej obsługi, aby wspierać aktywną jazdę w mieście
– powiedział Ödgärd Andersson, Vice President Vehicle Software & Electronics w Volvo Cars.

– Podobnie jak w przypadku większych SUV-ów XC60 i XC90, nowe XC40 wyposażono w system łączności Sensus. Oferuje on inteligentny i łatwy w obsłudze interfejs, który umożliwia kierowcom dostęp do wielu funkcji, informacji i usług – podsumowuje Ödgärd Andersson.

Nadesłał:

JK PR

Wasze komentarze (1):

  • avatar
    ~Watermelon, 2017-09-13 11:20:56

    Zapowiada się naprawdę ciekawy samochód. Raczej miejski, na 2/3 samochód w rodzinie, ale fajnie, że nasycony rozwiązaniami z topowych modeli Volvo, a nie schowany do kąta.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl