Szczegóły programu Care by Volvo w Polsce


Szczegóły programu Care by Volvo w Polsce
2017-09-30
Care by Volvo to usługa, która opiera o stałą miesięczną opłatę za korzystanie z samochodu. W niej zawarte też będą wszystkie elementy związane z obsługą pojazdu.
Przeczytaj również:

Unikalną cechą tego programu jest to, że w siedmiu krajach europejskich model XC40 będzie miał taką samą wysokość miesięcznej opłaty Care by Volvo. Pierwszymi modelami, które program obejmie, będą odmiany XC40 D4 AWD 190 KM oraz XC40 T5 AWD 247 KM. Miesięczna rata startowa ma wynieść od 2399 zł netto miesięcznie, bez wpłaty początkowej.

Program zakłada dwa lata użytkowania samochodu. W ramach stałej opłaty znajduje się ubezpieczenie AC oraz OC pełny pakiet ubezpieczeń. Niezależnie od szkodowości w tym okresie, opłata miesięczna pozostaje stała. Użytkownik otrzymuje także pełną opiekę serwisową oraz opony zimowe wraz z wymianą. Raz do roku użytkownik może zamówić usługę zawiezienia samochodu do serwisu, a następnie jego przywiezienie pod dom lub pod inny wskazany adres.

Care by Volvo daje także możliwość wynajmu większego samochodu Volvo np. XC60 lub V90. Samochód można wynajmować równolegle do użytkowanego XC40. Samochody w ramach raty mają także uruchomiony system Volvo On Call, który daje możliwość sterowania za pomocą aplikacji wybranymi funkcjami auta. Auta objęte Care by Volvo mają także usługę Car Sharingu wewnątrz zaufanej grupy użytkowników – np. w rodzinie. W samochodzie pozostawia się specjalny kluczyk techniczny, który pozwoli korzystać z auta osobie posiadającej w telefonie cyfrowy klucz do auta, który można przesyłać wybranym osobom.
Nadesłał:

JK PR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl