Dzień Ojca za kierownicą


Dzień Ojca za kierownicą
2017-06-12
Ile razy już słyszeliśmy od bliskich, że marzy im się usiąść za kierownicą luksusowego auta? Niejednokrotnie cena samochodu z marzeń przerasta nasze możliwości finansowe. Jako dzieci obiecujemy sobie, że „w dorosłym życiu” damy rodzicom wszystko to, o czym zamarzą.

Jest z nami od samego początku. Uczy, wspiera, pomaga i podnosi na duchu. Często jego obecność przyjmujemy za pewnik. Właśnie teraz nadchodzi idealna okazja by podziękować tacie niepowtarzalnym i nietypowym prezentem.

Przeczytaj również:

Chcąc sprawić przyjemność bliskim decydujemy się na prezenty, które wkrótce trafiają na półkę pomiędzy inne zapomniane upominki.

Tegoroczny Dzień Ojca przejdzie do historii. Bo właśnie za sprawą Carsson Car Rental możesz spełnić marzenie Taty. Ile razy mówił o tym, że chciałby podróżować po Polsce luksusowym autem? Dzięki ofercie Carsson Car Rental jest to możliwe.

Nie musisz kupować auta, by cieszyć się komfortem jazdy luksusowym samochodem z marzeń. Bogata oferta wynajmu najnowszych aut daje Ci wybór tego jednego, jedynego, a uproszczone formalności pozwolą cieszyć się samochodem jeszcze w dzień podpisania umowy.

To klient decyduje o tym, jakie auto wynajmie a także na jaki czas. Czy będzie to wynajem weekendowy, miesięczny, półroczny, czy roczny.  

Już teraz poznaj szczegóły oferty i spraw Tacie przyjemność w dniu jego święta.

www.carsson.pl

Nadesłał:

Arni

Wasze komentarze (2):

 • avatar
  ~oewonga, 2017-06-30 17:11:46

  Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą pożyczek udzielanych przez naszą firmę (np. na zakup prezentu z okazji Dnia Ojca). To od początku do końca jasna i czytelna oferta, udzielana wyłącznie online. Pożyczkę można otrzymać nawet w kilkanaście minut po pozytywnej decyzji kredytowej. Na rynku polskim wonga.com udziela pożyczek krótkoterminowych od 50 zł do 1500 zł dla nowych Klientów (koszt pierwszej to 10 zł), ratalnych do 5000 zł dla nowych Klientów oraz 8000 zł dla stałych Klientów. Okres spłaty w przypadku pożyczki krótkoterminowej wynosi od 1 do 60 dni, natomiast w przypadku ratalnej do 18 miesięcy. Koszt pożyczki ratalnej jest ustalany indywidualnie po zbadaniu zdolności kredytowej. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej www.wonga.pl. Decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest m.in. po sprawdzeniu wiarygodności kredytowej potencjalnych Klientów w BIK S.A. i biurach informacji gospodarczej oraz ocenie zdolności kredytowej Klientów.

  Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=centrumpr.

  W razie pytań jestem do dyspozycji
  Tomasz | Ekspert wonga.com

  * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

 • avatar
  ~Damian, 2017-06-19 15:11:28

  U mnie w tamtym roku ojciec ferrari jeździł wiec 2 raz głupio taki sam prezent kupić on to moze by chciał, ale my z rodzeństwem uznaliśmy, że coś nowego trzeba wymyślić. I kupiliśmy 2minutowy voucher do tunelu w wielkopolsce.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl